BAŞKAN SEÇER, 11 EKİM DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜNDE KREŞTEKİ MİNİKLERLE BULUŞTU

Spread the love

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Gününde Toptancı Hal Kompleksi içerisinde bulunan Münir Özkul Kreşindeki miniklerle bir araya geldi.

Başkan Seçer, çocukların geleceği için gereken çalışmaları yapmaya devam edeceklerini vurgulayarak, “Bütün çocukları ayrım yapmadan seviyoruz” dedi.

Başkan Seçer, Dünya Kız Çocukları Gününde çocuklarla bir araya geldi. Mersin Toptancı ve Sebze Meyve Hal Kompleksi içerisinde bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Münir Özkul Kreşini ziyaret eden Seçer, çocuklarla keyifli vakit geçirdi. Şarkılar eşliğinde dans eden çocukların mutluluğuna alkışlarla ortak olan Seçer, miniklere hediyeler dağıttı.

“Onlara daha güzel bir dünya bırakabilmek adına gayret sarf ediyoruz”

Dünya Kız Çocukları Gününde cinsiyet eşitliği konusuna vurgu yapan Seçer, “Ben çocuklarımızı cinsiyet ayrımı yapmadan çok seviyorum. Her biri bizim çok büyük değerlerimiz. Ebeveynler olarak, büyükler olarak onlar için çalışıyoruz. Onlara daha güzel bir dünya bırakabilmek adına gayret sarf ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Next Post

KARADUVAR BALIK FESTİVALİ’NE 50 BİNDEN FAZLA KİŞİ KATILDI

Spread the loveAkdeniz Belediyesi tarafından bu yıl 2. ’si gerçekleştirilen Karaduvar Balık Festivali, birbirinden renkli etkinlikler, Dr. Ender Saraç söyleşisi ve sanatçı Ece Seçkin’in kapanış konseri ile sona erdi. 2 gün süren festivale 50 binden fazla ziyaretçi geldi. Akdeniz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, bu yıl ikincisi düzenlenen Karaduvar Balık Festivali […]