MERSİN’DE ’SOLİ POMPEİPOLİS YÜZME MARATONU’ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Spread the love

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından “yüzersin, tarihe geçersin” sloganıyla 17 Ekim’de gerçekleştirilecek olan ‘Mersin Soli Pompeiopolis Yüzme Maratonu’ hazırlıkları kapsamında paydaşlarla toplantılar yapıldı.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi koordinesinde, Macit Özcan Spor Kompleksi’nde yapılan iki toplantıda, hazırlıklar ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verilerek fikir alışverişinde bulunuldu. Mersin Vali Yardımcısı İbrahim Küçük öncülüğünde kent paydaşları ile yapılan ilk toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ahmet Tarakçı, Sahil Güvenlik Bölge Komutanlığı’nda görevli Astsubay Üst Çavuş Seyfullah Çakıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Oğuzhan Tülücü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görevli Şube Müdürü Vedat Akyar, İl Emniyet Müdürlüğü’nde komiser yardımcısı olarak görev yapan Osman Ağır, İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli uzman Selçuk Topal yer aldı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel’in öncülüğünde belediye içi paydaşlarla yapılan toplantıya ise ilgili daire başkanları ve müdürlük temsilcileri katıldı.

Next Post

ÖZGÜRLÜK MAHALLESİNDEKİ DEV PARKTA SONA GELİNDİ

Spread the loveAkdeniz Belediyesinin; Özgürlük Mahallesinde inşasına başladığı ve bittiğinde 9,5 dönümlük büyük bir alana sahip olacak park ve yeşil alan çalışmalarında sona gelindi. Parkın kısa sürede hizmete açılması bekleniyor. Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Erzurum Büyükşehir Belediyesinin de katkılarıyla Özgürlük Mahallesinde yapımına başlanan, bittiğinde 9 bin […]