TOROSLAR’A ‘AVRUPA SPOR HAFTASI’ DOLU DOLU GEÇTİ

Spread the love

Toroslar Belediyesi, ‘Avrupa Spor Haftası’nı sportif faaliyetlerle dolu dolu geçirdi.

Toroslar Belediyesi, ‘Avrupa Spor Haftası’nı sportif faaliyetlerle dolu dolu geçirdi. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, personeliyle halat çekti, tenis turnuvasında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, sağlıklı, kaliteli, uzun ve mutlu yaşam için spor ve fiziksel aktivitelere teşvik etmeye yönelik olarak her yıl eylül ayında gerçekleştirilen Avrupa Spor Haftasında birçok etkinlik düzenledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Avrupa Spor Haftası kapsamında personel arası Halat Çekme Yarışması, çocuklar ve gençler arası Tenis Turnuvası düzenlendi. Başkan Yılmaz, halat çekme yarışmasında personeliyle halat çekti. Heyecanlı geçen ve renkli görüntülere sahne olan yarışmanın ardından ödül törenine geçildi. Yılmaz, dereceye giren grupları ve personelini tebrik ederek kupa ve madalyalarını takdim etti.

Next Post

MİLLİ YÜZÜCÜ YARIDA BIRAKTI

Spread the loveMilli yüzücü Emre Seven’in Mersin’in Anamur ilçesinden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne başladığı yüzüşü yarım kaldı. Seven, 29 Eylül sabahı 05.26’da Anamur Burnu’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne doğru ilk kulacını attı. 69 kilometrelik ilk parkurun 26 kilometresini tamamlayan yüzücü 16 saat boyunca kulaç attı. Geçen sene yarıda kalan yüzme […]