MEZİTLİ'DE GATTO GABRİEL İLE LATİN RÜZGARI

   Mersin'in merkez Mezitli ilçesinde Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen konserde, Venezuelalı şarkıcı Gatto Gabriel sahne aldı.

   Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve birim müdürlerinin bisiklet pedallarına basmasıyla başlayan Avrupa Hareketlilik Haftasının ilk akşamında vatandaşlar, Latin müziği ve dansına doydu. Korona virüs önlemleri altında gerçekleştirilen, Venezuelalı şarkıcı Gatto Gabriel'in sahne aldığı konserde, Mezitlililer doyasıya dans etti.

   Gökay Daştan Dans Okulu ve Mersin Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği dansçılarının muhteşem şovlarıyla eşlik ettiği gecede Gatto Gabirel, kendi şarkılarının yanında Bob Marley gibi ünlü şarkıcıların eserlerini de seslendirdi. Konserin bir bölümünde gitarını eline alarak slow bir şarkıyı da seslendiren sanatçıya çiçek takdim eden Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Kurtuluş, Mezitli'de estirdiği Latin rüzgarı nedeniyle teşekkür etti.

   Vatandaşları, Mezitli'de gerçekleştirilen Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamındaki etkinliklere kontrollü şekilde katılmaya davet eden Başkan Tarhan, korona virüse karşı tedbirli olmaya maske ve mesafe kurallarına uymaya çağırdı.

Tüm Hakları Tepe Medya Grup'a Aittir

Tepe Medya 50.Yıl Mahallesi13.Cadde 2750 Sokak Kuzey İndigo İş Merkezi 5/9 Yenişehir/MERSİN

   Tel: 0.324.233 66 55

Faks: 0.324.232 39 63

Email: info@tepemedyagrup.com

© 2001 by Tepe Medya

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon