"intermersin"

Mersin'in Haber Sitesi

PİKNİK YAPAN VATANDAŞLAR BAŞINDAN VURULMUŞ BİR ERKEK CESEDİ BULDU.

İstanbul Küçükçekmece’de boş arazide piknik yapan vatandaşlar tarafından başından vurulmuş bir erkek cesedi bulundu. Cansız bedenin bir süredir haber alınamayan ve ailesi tarafından aranan Furkan Ç.’ye ait olduğu tespit edilirken polis ekipleri olay yerinin yakınında silahı da buldu.

Küçükçekmece Halkalı’da boş bir arazide erkek cesedi bulundu. Olay yerine gelen ekipler cesedin Furkan Ç.’ye ait olduğunu belirledi. Furkan Ç.’nin başından vurulduğu ve silahın olay yerinin yakınında bulunduğu öğrenildi.

PİKNİK YAPAN VATANDAŞLAR BULDU
Olay, saat 20.30 sıralarında Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi’nde bulunan boş bir arazide meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde Merkez Mahallesi’ndeki boş arazide piknik yapan vatandaşlar bir erkek cesedi buldular.

SİLAH OLAY YERİNİN YAKININDA BULUNDU
Vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdiler. Olay yerine gelen ekipler cesedin bir süredir haber alınamayan ve ailesi tarafından aranan Furkan Ç.’ye ait olduğunu belirledi. Olay Yeri İnceleme Ekipleri’nin çalışması sonrası Furkan Ç’nin başından vurulduğu ve silahın olay yerinin yakınında bulunduğu öğrenildi.

OTOPSİ YAPILACAK
Polis ekiplerinin olay ile ilgili çalışması devam ederken, Furkan Ç.’nin cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.